Aktualności

Dziś na zaproszenie kolegi Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów w Lublinie, Wiceprzewodniczący Andrzej Ścibisz i Mariusz Walczyk reprezentowali nasz Zarząd na wyjazdowym posiedzeniu lubelskiej organizacji wojewódzkiej w pięknej scenerii Janowa Lubelskiego. W uroczystym spotkaniu wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinsp. Artur BIELECKI oraz Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubleskim insp. Andrzej MIODUNA.

więcej »

Dziś zawodnicy, którzy przez kilka ostatnich dni rywalizowali o miano najlepszego policjanta ruchu drogowego w kraju, przystąpili do ostatniej konkurencji. Test wiedzy ze znajomości przepisów prawa rozpoczął się już o godzinie 8:00. Po nim wszystko stało się jasne. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej ceremonii zakończenia, która odbyła się na terenie Muzeum Narodowego w Kielcach przy Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich.

więcej »

Chociaż już w kwietniu informowaliśmy, że sprawa dyżurnych znajduje się na ostatniej prostej ), to wciąż wiemy o niej niewiele. Przewodniczący ZG NSZZ Policjantów postanowił nacisnąć na osoby odpowiedzialne za przygotowanie stosownych rozwiązań prawnych.

więcej »

11 czerwca br. w Chorzewie odbyły się XVII Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn. Zawody wygrała drużyna PZW „Nida” w Sobkowie.

więcej »

Jak podają gremialnie media “Solidarność” podpisała porozumienie z Rządem, “zgodnie z którym w 2023 r. dzięki JEDNORAZOWYM NAGRODOM wzrosną wynagrodzenia w państwowej sferze budżetowej. Rząd przeznaczyć ma na wypłatę dodatkowych świadczeń dla pracowników państwowej sfery budżetowej 906,25 mln zł.”

Policzmy…

 

więcej »

Przekazujemy komentarz Forum Związków Zawodowych:

NSZZ „Solidarność” nie chciała podpisać z nami (z Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych również) wspólnego stanowiska dotyczącego podwyżek wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej. Podpisała za to porozumienie ze stroną rządową. Podpisywanie wszelakich „porozumień” stało się świecką tradycją, pozycją obowiązkową w kalendarzu kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

 

więcej »

INFOSECURITY24: “mundurowi wprost mówią o tym, że podwyżek oczekują więc jeszcze w tym roku. Wątpliwości co to tego, że takie działanie jest konieczne, nie mają m.in. mundurowi z NSZZ Policjantów, którzy – w przygotowanym i przekazanym szefowi MSWiA “Pakiecie dla Policji” – dość jasno pisać mają o tegorocznej, dodatkowej waloryzacji.

więcej »

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację tzw. ustawy zaopatrzeniowej, której celem jest uregulowanie zasad doliczania pracy cywilnej do emerytury mundurowej i wojskowej - poinformowała w środę prezydencka kancelaria. To już prawie koniec legislacyjnej drogi jednej z najbardziej wyczekiwanych przez mundurowe środowisko zmian. Teraz dokument, by stać się obowiązującym prawem, musi zostać już tylko opublikowany w Dzienniku Ustaw.

więcej »

Oferta promocyjna na zakup voucherów z rabatem do 70 % ważna do 31.05.2023

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa możliwość zakupienia Voucherów pobytowych w pakiecie:

Brązowym, Srebrnym i Złotym do Holiday Park & Resort z rabatem do 65%

więcej »

Dziś poznaliśmy najlepszych policjantów pionu kryminalnego, którzy uczestniczyli w dwudniowych rywalizacjach.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach