Aktualności

Kilka minut po godzinie 15 (red. w dniu 15 czerwca 2018 r.) zakończyła się rywalizacja w XXXI edycji wojewódzkich eliminacji konkursu pn. „Policjant Roku Ruchu Drogowego”.

więcej »

W dniu 12 czerwca 2018 roku sygnotariusze Porozumienia Gdańskiego przesłali pismo do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Joachima Brudzińskiego dot. przeznaczenia środków z niepełnego zatrudnienia na rzecz właściwych komend wojewódzkich/ KGP/ KSP/ WSPol./ Szkół Policji.

więcej »

W dniu 02 czerwca 2018 roku na stadionie Międzyszkolnym w Kielcach przy ulicy Prostej odbył się II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Kielc w Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w którym drużyna Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego tak jak w pierwszym turnieju zajęła II miejsce.

więcej »

Przesłuchanie osoby faktycznie podejrzanej jako świadka, zanim zostaną jej postawione zarzuty, jest niedozwolone, ale  praktykowane - wskazuje Rzecznik Praw Obywatelskich.

więcej »

Zarząd Główny NSZZ Policjantów oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego ufundowały wczasy dla jednej rodziny policyjnej województwa świętokrzyskiego.

więcej »

Z powodu braku właściwego działania policji sprawca przemocy domowej mógł dokonać usiłowania zabójstwa.

więcej »

Rozstrzygnięcie VI Otwartych Towarzyskich Zawodów Spławikowo – Gruntowych o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego.

więcej »

Ponad 60 zawodników tworzących łącznie 21 drużyn rywalizowało w II Zawodach Strzeleckich o „Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach”. W kwalifikacji drużynowej najlepszymi okazali się funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Kielcach. Natomiast indywidualnie najwprawniejszym okiem wykazał się mł. asp. Artur Woźniak z pierwszej drużyny Oddziału Prewencji Policji w Kielcach.

więcej »

Protokoły z zeznań szczególnych świadków mają być niedostępne dla stron postępowania.

więcej »

Dziś (red. 19.04.2018 r.) policjanci pionu kryminalnego przystąpili do ostatniego etapu zawodów, po którym zostały podliczone punkty, a następnie ogłoszeni zostali zwycięscy. Laureaci otrzymali gratulacje i nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka, Prokuratora Regionalnego z Krakowa Marka Woźniaka, Prokuratora Okręgowego w Kielcach Dariusza Dryjasa oraz Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów nadkom. Jerzego Kaniewskiego.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach