Aktualności

14 lutego 2020 roku

więcej »

Temat otrzymywania równoważnika pieniężnego w zamian za wyżywienie, przysługującemu policjantom za służbę na wolnym powietrzu w okresie od 1 listopada do 31 marca wydawał się załatwiony.

więcej »

XVI Halowe Mistrzostwa Polski MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2019” odbyły się w Mielnie (woj. zachodniopomorskie) w dniach 26 – 30 listopada.2019 r.

więcej »

W ostrowieckiej komendzie odbyło się dziś (red. 20.11.2019 r.) uroczyste spotkanie z okazji 100-lecia powołania Policji Państwowej oraz 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości z przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego.

więcej »

11 listopada 2019r. odbyła się kolejna edycja Mityngu Bokserskiego z Okazji Dnia Odzyskania Niepodległości.

więcej »

  Dziś (red. 10 października 2019 roku) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyły się wojewódzkie eliminacje „II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych”.Dziś (red. 10 października 2019 roku) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyły się wojewódzkie eliminacje „II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych”.Dziś (red. 10 października 2019 roku) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyły się wojewódzkie eliminacje „II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych”.

więcej »

W dniach 04 – 05 października 2019 roku w Radomiu odbyły się  I Mistrzostwa Służb Mundurowych w Koszykówce „Radom – Kielce - Basket 2019” o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. mazowieckiego w Radomiu i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego w Kielcach pod patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

więcej »

II Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe Służb Mundurowych o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim pod patronatem Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świetokrzyskiego.

 

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach