Aktualności

MSWiA nie chce włączać funkcjonariuszy policji i innych podległych sobie służb do ZUS - zapewnił resort po spotkaniu szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego ze związkowcami.

więcej »

Rzecznik Praw Obywatelskich ma wątpliwości wobec wykonywania przez policjantów z Białegostoku zadań w zmianowym systemie 10-godzinnym. Może to m.in. powodować nadmierne przemęczenie.

więcej »

15 marca 2018 roku w Warszawie odbyło się spotkanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego z przedstawicielami Porozumienia Gdańskiego NSZZ Policjantów w osobach Doroty Cyma – Końskiej, Józefa Partyki, Sylwestra Stelmasiaka i Tomasza Krzemieńskiego.

więcej »

Zdecydowana większość policjantów nie przeszła przeszkolenia z technik doskonalenia jazdy, a znaczny ich odsetek nie może kierować pojazdami uprzywilejowanymi, z uwagi na brak wymaganego zezwolenia. W latach 2015 –2016 średnio co trzeci policyjny pojazd uległ uszkodzeniu. W połowie przypadków z winy samych funkcjonariuszy.

więcej »

30 stycznia 2018 r. przed polskim sądem zapadł bardzo ważny wyrok, w którym sąd po raz pierwszy wskazał, że rażenie zatrzymanego paralizatorem to tortury.

więcej »

W dniach 21 - 22 lutego 2018 roku policjanci województwa świętokrzyskiego rywalizowali w V Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Św.

więcej »

Dzieci policjantów i pracowników koneckiej komendy bawiły się w minioną sobotę (red. 3 lutego 2018 r.) na zabawie choinkowej w Dworku w Korytkowie, zorganizowanej po raz kolejny przez Zarząd Terenowy ZT NSZZ Policjantów przy KPP w Końskich.

więcej »

Nasza córeczka ma 1,5 roku. Jest uroczą i pełną radości dziewczynką. Pod koniec stycznia wykryto u niej nowotwór - guz zarodkowy z przerzutami.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach