Aktualności

Infosecurity24: „Chciałbym, żeby proces płacowy w Policji został zmieniony. Formacja musi być konkurencyjna zarówno w odniesieniu do rynku pracy jak i innych służb, a zatem musimy niwelować różnice finansowe, choćby w stosunku do wojska” – mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl insp. Marek Boroń. Komendanta głównego Policji – w pierwszym wywiadzie od momentu objęcia stanowiska szefa formacji”

więcej »

Od początku tego roku, na polecenie Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia, prowadzono intensywny audyt. Jego celem było określenie stanu formacji oraz stojących przed nią wyzwań – zarówno w sferze materiałowo-technicznej, osobowej, prawnej, jak i wizerunkowej. Pogrupowano je w działy tematyczne, zwiększające transparentność przekazu.

więcej »

Symboliczne znicze w hołdzie tragicznie zmarłego post. Jana Sapeleckiego w jego 102 rocznicę śmierci są wyrazem szacunku dla młodego policjanta, który oddał swe życie w obronie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Jego odwaga i determinacja w służbie społeczności pozostają nieśmiertelnym dziedzictwem, inspirując kolejne pokolenia niesienia pomocy i ochrony.

więcej »

W dniu 22 marca 2024 roku w Sali Narad Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Uroczysta Zbiórka Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

więcej »

Pierwsza transza środków – wynikająca z podwyższenia kwoty bazowej – została przelana na konta wraz z marcowym uposażeniem. Tymczasem, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, resort spraw wewnętrznych i administracji przesłał do konsultacji rozporządzenie, które ma pozwolić na wypłatę całości deklarowanej kwoty. Naliczanie kwotowe ma zastąpić naliczanie na podstawie mnożnika.

 

CZYTAJ WIĘCEJ>>>

źródło: infosecurity24.pl

 

więcej »

W dniach 28-29 lutego 2024 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się IX Wojewódzki Turniej Policjantów województwa świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego. Patronat nad zawodwami objął Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

 

więcej »

W dniach 30 – 31 stycznia 2024 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się  IX Wojewódzki Turniej Policjantów woj. świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego. Puchar zdobyła drużyna reprezentująca Oddział Prewencji Policji w Kielcach.

 

więcej »

Emerytowany Policjant Komendy Powiatowej Policji w Końskich, przebywający obecnie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, potrzebuje krwi grupy 0 Rh-. Sprawa BARDZO PILNA !!! W RCKiK obecnie brak tej grupy krwi.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach