Aktualności

Dziś (red. 18 grudnia 2018 r.) z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, z wdowami i sierotami po poległych w służbie policjantach spotkał się pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bielecki oraz zastępca komendanta podinsp. Andrzej Patrzałek. W tej przedświątecznej uroczystości udział wzięli członkowie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, a także przedstawiciele NSZZP Policjantów.

więcej »

Legislacja podwyżek dla funkcjonariuszy Policji zaplanowanych na 2019 rok.

więcej »

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, na wniosek Komendanta Głównego Policji, powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinspektora Dariusza Augustyniaka. Nowy komendant będzie odpowiadał za pion logistyki.

więcej »

W cieniu zakończenia policyjnego protestu oraz niedawnego zabezpieczenia obchodów 11 listopada, w Sejmie pojawił się projekt nowelizacji ustawy o Policji.

więcej »

8 listopada, późnym wieczorem MSWiA i związkowcy podpisali porozumienie, które zakończyło trwający od lipca mundurowy protest.

więcej »

W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną.

więcej »

Blisko tysiąc funkcjonariuszy na zwolnieniach lekarskich. To już jedna trzecia całego świętokrzyskiego garnizonu.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach