Aktualności

INFOSECURITY24: “mundurowi wprost mówią o tym, że podwyżek oczekują więc jeszcze w tym roku. Wątpliwości co to tego, że takie działanie jest konieczne, nie mają m.in. mundurowi z NSZZ Policjantów, którzy – w przygotowanym i przekazanym szefowi MSWiA “Pakiecie dla Policji” – dość jasno pisać mają o tegorocznej, dodatkowej waloryzacji.

więcej »

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację tzw. ustawy zaopatrzeniowej, której celem jest uregulowanie zasad doliczania pracy cywilnej do emerytury mundurowej i wojskowej - poinformowała w środę prezydencka kancelaria. To już prawie koniec legislacyjnej drogi jednej z najbardziej wyczekiwanych przez mundurowe środowisko zmian. Teraz dokument, by stać się obowiązującym prawem, musi zostać już tylko opublikowany w Dzienniku Ustaw.

więcej »

Oferta promocyjna na zakup voucherów z rabatem do 70 % ważna do 31.05.2023

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa możliwość zakupienia Voucherów pobytowych w pakiecie:

Brązowym, Srebrnym i Złotym do Holiday Park & Resort z rabatem do 65%

więcej »

Dziś poznaliśmy najlepszych policjantów pionu kryminalnego, którzy uczestniczyli w dwudniowych rywalizacjach.

więcej »

W miniony piątek w miejskości Skarbka w gminie Bałtów odbyły się II Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych powiatu ostrowieckiego o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Patronat nad zawodami objął Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Ostrowieckiego Pani Marzena Dębniak. W rywalizacji sportowej wzięli udział funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej, ratownictwa medycznego oraz 103 Batalionu Lekkiej Piechoty w Ostrowcu Świętokrzyskim 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

więcej »

Policyjni ratownicy z garnizonu świętokrzyskiego uczestniczyli w wojewódzkich eliminacjach „VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy”. W dzisiejszych zawodach, które odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Kielcach uczestniczyło 14 drużyn, składających się z 2 funkcjonariuszy reprezentujących swoje jednostki. Zwycięzcom pogratulowała insp. dr Agata Malasińska-Nagórny – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

więcej »

Do Ministra Kamińskiego trafił dziś dokument zawierający kilkanaście postulatów, które Zarząd Główny NSZZ Policjantów zamierza załatwić w przeciągu najbliższych miesięcy. Związek uważa, że od ich spełnienia zależy utrzymanie dotychczasowej skuteczności Policji i ustabilizowanie sytuacji kadrowej.

więcej »

Po dwóch dniach zmagań, podczas których łącznie 14 policjantów rywalizowało w sześciu konkurencjach, został wyłoniony najlepszy w naszym województwie funkcjonariusz ruchu drogowego. Wszystkim uczestnikom, lecz w szczególności zwycięzcom w imieniu szefa świętokrzyskich stróżów prawa pogratulował m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosław Tokarczyk. Warto podkreślić, że najlepszy z najlepszych będzie reprezentował nasz garnizon w ogólnopolskich zawodach, które w czerwcu odbędą się także w Kielcach.

więcej »

Przewodniczący ZG NSZZ Policjantów może odhaczyć kolejny temat na liście spraw załatwionych. Rozporządzenie, które podniesie dyżurnym grupy zaszeregowania czeka już tylko na podpis ministra Kamińskiego.

więcej »

Nie brakuje takich, którzy zastanawiają się, ile zarabiają policjanci.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach