Aktualności

W dniu 19 lutego 2019 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do kolejnej edycji Turnieju w Halowej Piłce Nożnej.

więcej »

W minioną sobotę (red. 26 stycznia 2019 r.) odbył się VII Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta KPP w Końskich. W tym roku wydarzeniu temu przyświecała wyjątkowa okazja, bowiem obchodzimy 100 rocznicę powołania Policji Państwowej.

więcej »

Projekt rozp. Ministra SWiA zmieniający rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad otrzymywania i wysokości uposażenia zasadniczego policjantów, dodatków do uposażenia oraz ustalania wysługi lat, od której jest uzależniony wzrost uposażenia zasadniczego.

 

więcej »

Dziś (red. 03.01.2019 r.) odbyła się uroczystość wprowadzenia insp. Pawła Dzierżaka, któremu powierzono obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

więcej »

Dziś (red. 18 grudnia 2018 r.) z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, z wdowami i sierotami po poległych w służbie policjantach spotkał się pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bielecki oraz zastępca komendanta podinsp. Andrzej Patrzałek. W tej przedświątecznej uroczystości udział wzięli członkowie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, a także przedstawiciele NSZZP Policjantów.

więcej »

Legislacja podwyżek dla funkcjonariuszy Policji zaplanowanych na 2019 rok.

więcej »

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, na wniosek Komendanta Głównego Policji, powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinspektora Dariusza Augustyniaka. Nowy komendant będzie odpowiadał za pion logistyki.

więcej »

W cieniu zakończenia policyjnego protestu oraz niedawnego zabezpieczenia obchodów 11 listopada, w Sejmie pojawił się projekt nowelizacji ustawy o Policji.

więcej »

8 listopada, późnym wieczorem MSWiA i związkowcy podpisali porozumienie, które zakończyło trwający od lipca mundurowy protest.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach