Aktualności

W dniach 21 - 22 lutego 2018 roku policjanci województwa świętokrzyskiego rywalizowali w V Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Św.

więcej »

Dzieci policjantów i pracowników koneckiej komendy bawiły się w minioną sobotę (red. 3 lutego 2018 r.) na zabawie choinkowej w Dworku w Korytkowie, zorganizowanej po raz kolejny przez Zarząd Terenowy ZT NSZZ Policjantów przy KPP w Końskich.

więcej »

Nasza córeczka ma 1,5 roku. Jest uroczą i pełną radości dziewczynką. Pod koniec stycznia wykryto u niej nowotwór - guz zarodkowy z przerzutami.

więcej »

Dziś podsumowano II etap projektu „Nasz Dzielnicowy” współfinansowanego ze środków rządowego programu zapobiegania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 – 2017 oraz wręczono wyróżnienia i nagrody laureatom plebiscytu „Przyjazny Dzielnicowy”.

więcej »

Komendant Główny Policji przekazał 27 milionów złotych na fundusze nagrodowe.

więcej »

Zamieszczamy nekrolog naszego Kolegi poległego w starciu z bandytami . Kolejnego Kolegi, który wypełnił rotę ślubowania do końca…

Cześć Jego pamięci.

 

więcej »

6 grudnia 2017 r. w siedzibie PZU S.A w Warszawie zakończył się cykl negocjacji, pomiędzy związkami zawodowymi funkcjonującymi w Policji a przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej PZU S.A., która ubezpiecza funkcjonariuszy i pracowników w programie „Policja 2015”.

więcej »

Dzisiejszej nocy (red. 02-03 grudnia 2017), w Wiszni Małej pod Trzebnicą zginął w strzelaninie nasz Kolega z jednostki Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu.

więcej »

Policjant został śmiertelnie postrzelony podczas akcji zatrzymania przestępców na gorącym uczynku włamania do bankomatu. Bezwzględny bandyta otworzył ogień z broni maszynowej.

więcej »

W dniu 27 listopada 2017 roku na strzelnicy sportowej Klubu Sportowego „Świt” w Starachowicach policjanci rywalizowali o miano najlepszego strzelca w I Wojewódzkich Zawodach Policjantów woj. świętokrzyskiego w Strzelaniu o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

więcej »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach