Wojewódzkie Zawody Wędkarskie

25 czerwca 2022 roku na Zalewie w Strawczynie odbyły się IX Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowo – Gruntowe policjantów woj. świętokrzyskiego o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego.

Organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz Koło Wędkarskie „Sandacz” przy KWP w Kielcach.

W zawodach wzięli udział policjanci, emeryci policyjni oraz pracownicy cywilni woj. świętokrzyskiego. Rywalizacja odbyła się w miłej i bardzo słonecznej atmosferze i jak co roku stała na bardzo wysokim poziomie.  Po zaciętych połowach została wyłoniona najlepsza piątka zawodów, którą zdominowali emerytowani policjanci z OPP w Kielcach:

I miejsce – Aleksander Wiech – emeryt OPP w Kielcach

II miejsce – Norbert Kosmala – OPP w Kielcach

III miejsce – Juszczak Janusz – pracownik KMP w Kielcach

IV miejsce – Piotr Kosmala  – emeryt OPP w Kielcach

V miejsce – Zbigniew Kosmala – emeryt OPP w Kielcach

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Puchary i nagrody za czołowe miejsca zostały wręczone przez Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego -  Jerzego Kaniewskiego oraz Prezesa Koła Wędkarskiego „Sandacz” przy KWP w Kielcach – Zbigniewa Kosmalę. Po zakończeniu zawodów odbyło się wspólne grillowanie.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju należą się Zarządowi Wojewódzkiemu NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz Kołu Wędkarskiemu „Sandacz” przy KWP w Kielcach.


Serdecznie zapraszamy do udziału już za rok.

 

Opr. JerzyK

 

Fot. Light Lens

 

2022-06-26


 

 

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach