VIII Turniej Policjantów województwa świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej

W dniach 27-28 lutego 2023 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się VIII Wojewódzki Turniej Policjantów województwa świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego.

Po dwóch dniach rozgrywek zakończył się VIII Wojewódzki Turniej Policjantów województwa świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej. Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa świętokrzyskiego na czele z Jerzym Kaniewskim. Współorganizatorami turnieju była Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 14 drużyn z komend powiatowych w: Starachowicach, Sandomierzu, Włoszczowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Opatowie, Busku Zdroju, Pińczowie, Końskich, Jędrzejowie i Staszowie oraz funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a także Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Nie zabrakło też drużyny Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego.

W trakcie zmagań wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosław Kaleta, który wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego nadkom. Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego policyjnych związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim podkom. Mariuszem Walczykiem oraz osobami wspierającymi turniej, wręczył trofea zwycięskim drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komedy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, drugie miejsce - funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, podium uzupełniła Komenda Miejska Policji w Kielcach, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wręczono też nagrody dla najlepszego strzelca turnieju, którym okazał się Łukasz Piotrowski reprezentujący Komendę Miejską Policji w Kielcach. Najlepszym bramkarzem został Przemysław Pałys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy!

Red. Nagrody rzeczowe, medale oraz puchary zostały ufundowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

 

Link: https://ostrowiec-swietokrzyski.policja.gov.pl/tos/dzialania-policji/aktualnosci/61002,Turniej-Policjantow-Wojewodztwa-Swietokrzyskiego-w-Halowej-Pilce-Noznej.html

 

Red. Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów dziękuje za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju, nw.:

 1. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach – nadinsp. dr Jarosław Kaleta
 2. Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – Jarosław Górczyński
 3. Mariusz Rokita – Wice Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim
 4. Marcin Jabłoński – właściciel Firmy „Drogowiec” s. c. w Ostrowcu Świętokrzyskim
 5. Andrzej Pietrzykowski – właściciel Zakładu Produkcyjno-Handlowego „Adax” w Ostrowcu Świętokrzyskim
 6. Anna Corso i Sylwia Corso – właścicielki „Cukierni u Ani” w Ostrowcu Świętokrzyskim
 7. Dariusz Wierzbiński – właściciel firmy „Eurostar” w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz  Starszy Cechu Rzemiosł w Ostrowcu Świętokrzyskim
 8. Grzegorz Skalski – właściciel Piekarni Skalski w Ostrowcu Świętokrzyskim
 9. Hubert Januszewski – Dyrektor Oddziału Remondis Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim
 10. Piotr Biesiada – właściciel Przedsiębiorstwa Usługowo - Handlowego SIGNAL w Ostrowcu Świętokrzyskim
 11. Jerzy Kaczorowski i Wojciech Kaczorowski – właściciele Firmy Chematex Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim
 12. Sławomir Wiewióra – właściciel firmy Wikam w Kielcach
 13. Agnieszka Salwa – Dyrektor Oddziału Banku Pocztowego w Kielcach
 14. Jacek Farys – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim
 15. Robert Terlecki – Dyrektor Allianz w Kielcach
 16. Stanisław Bobkiewicz - Prezes firmy Hutnik w Ostrowcu Świętokrzyskim
 17. Sędziowie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej
 18. Ratownicy z Harcerskiego Centrum Pierwszej Pomocy przy hufcu ZHP w Ostrowcu Świętokrzyskim
 19. Zespół medyczny OPP w Kielcach
 20. Janusz Romanowski – spiker zawodów.

 

 

Foto M.W.

 

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach