Oferta dla członków NSZZ P woj. świętokrzyskiego – Karta rabatowa LOTOS

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oferuje członkom Związku wydanie karty rabatowej umożliwiającej tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima.

 

Karta może być wydana wyłącznie członkom Związku i uprawnia do korzystania z rabatów przy tankowaniu pojazdu, korzystaniu z myjni i na niektóre produkty zakupione na stacjach paliw LOTOS. Członkowie NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego zainteresowani wyrobieniem karty rabatowej LOTOS wypełniają wniosek zgłoszeniowy (uzupełniamy wyłącznie nazwisko, imię, adres zamieszkania i adres mail oraz czytelnie podpisujemy). Nie stawiamy żadnych pieczęci i nie nadajemy samodzielnie kolejnego numeru ewidencyjnego.

 

Wypełniony wniosek (tylko oryginał) należy  złożyć u właściwego Przewodniczącego Zarządu Terenowego, przesłać na adres: ZW NSZZ P woj. świętokrzyskiego, ul. Seminaryjska 12, 25-372 Kielce lub dostarczyć osobiście do Biura ZW NSZZ P woj. świętokrzyskiego, ul. Paderewskiego 13, Kielce.

 

Karta traci ważność z chwilą utraty statusu członka Związku.

 

Szczegóły pod numerem tel. 2033.

 

Zebrane w układzie miesięcznym wnioski będą przesyłane do operatora programu celem wydania kart imiennych, które zostają przekazane właściwemu Przewodniczącemu Zarządu Terenowego.

 

GOTÓWKOWE (RABATOWE) KARTY PRACOWNICZE LOTOS BIZNES DLA NSZZ P

 

TERAZ MOŻESZ TANKOWAĆ Z RABATEM NA STACJACH LOTOS

 

LOTOS Paliwa proponuje członkom NSZZ P możliwość pozyskania kart umożliwiających  tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Najważniejsze informacje dotyczące kart znajdują się poniżej:

  1. Możliwe do uzyskania dzięki karcie rabaty są następujące:

 

Towar

Rabat

PALIWA

Olej napędowy Dynamic

10

gr/litr

Benzyna PB98 Dynamic

10

gr/litr

Benzyna PB95

8

gr/litr

Benzyna PB98

8

gr/litr

Olej napędowy ON

8

gr/litr

LPG

6

gr/litr

TOWARY I USŁUGI

Myjnia

15

%

Oleje

10

%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Wydanie i korzystanie z kart jest bezpłatne.
  2. Członek może posiadać jedną kartę, wydaną na swoje imię i nazwisko. Miesięczny limit zakupów z rabatem to 2000 zł. Za wydanie i korzystanie z karty nie są pobierane żadne opłaty. Płatność następuje na stacji po cenie z naliczonym rabatem – nie są wymagane żadne zabezpieczenia kredytowe ani depozyt. Użytkownik karty ma prawo udostępniać posiadaną kartę dowolnym członkom rodziny w granicach przyznanego limitu zakupów.
  3. Każda z kart jest zabezpieczona kodem PIN. Wraz z kartą dostarczamy tzw. PIN startowy; jego zmiana jest możliwa wyłącznie przy pierwszym użyciu karty.
  4. Osoby, które podają przy zamówieniu adres e-mail raz w miesiącu otrzymają na ten adres podsumowanie wydatków przy użyciu karty w poprzednim miesiącu (uwaga – nie jest to rachunek do zapłaty, jedynie zestawienie transakcji). Nie wysyłamy takich zestawień pocztą tradycyjną.
  5. Uwaga – oferta przeznaczona jest dla osób nie prowadzących działalność gospodarczą.

 

Do pobrania:

Wniosek wydania karty (edytowany)

Wniosek wydania karty (pdf)

 

Opr. JK

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach