Mikołajki w ostrowieckiej komendzie

W dniu 5 grudnia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowano „Mikołajki”. Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi policjantów. Podczas imprezy każde dziecko otrzymało upominek. Nie zabrakło także uścisków i wspólnych zdjęć ze wspaniałym gościem.

 

 

W dniu 5 grudnia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się "Mikołajki". Ich organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej, gdzie licznie zgromadziły się dzieci miejscowych policjantów. Święty Mikołaj obdarował dzieci prezentami. W trakcie imprezy mikołajkowej nie zabrakło także uścisków oraz wspólnych zdjęć ze wspaniałym gościem.

 

Źródło:KPP Ostrowiec Świętokrzyski

link: https://ostrowiec-swietokrzyski.policja.gov.pl/tos/dzialania-policji/aktualnosci/59839,Mikolajki-w-ostrowieckiej-komendzie.html

 

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji spotkania należą się Wiceprzewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim - Magdalenie Banach i Magdalenie Woźniak-Kaptur, "Mikołajowi" - Marcinowi Rosiakowi oraz wszystkim jego pomocnikom.

 

Opr. M.W.

Foto: P.J.

 

2022-12-06

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach