Zwycięski sparing

W dniu 23 października 2021 roku w Radomiu odbył się oficjalny sparing w koszykówce pomiędzy drużyną reprezentującą funkcjonariuszy i pracowników KWP w Radomiu, a drużyną Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego.

Mecz rozgrywany w hali Szkoły Podstawowej nr 29 w Radomiu był dla obu ekip okazją do sprawdzenia własnych umiejętności oraz doskonalenia gry w koszykówkę, a także poprawy sprawności fizycznej oraz rozwijania swojej pasji sportowej.

Pomimo tego, że to tylko sparing, obie drużyny bardzo chciały zakończyć go zwycięstwem z zachowaniem zdrowej rywalizacji oraz w duchu przyjaźni i fair play. Meczy w pierwszej kwarcie był bardzo wyrównany, w drugiej kwarcie goście wyszli na wyższe prowadzenie i do końca już kontrolowali mecz.

Kluczowe momenty sparingu lepiej rozegrali reprezentanci Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego, którzy wygrali mecz z drużyną KWP w Radomiu.

Wynik KWP w RadomiuZarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego49:76 (9:10, 12:21, 16:24, 12:21).

Najlepszym zawodnikiem drużyny ZW NSZZ P woj. świętokrzyskiego, a tym samym całego meczu został Michał Cieślikiewicz.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego składa podziękowania kolegom z Radomia za zorganizowanie meczu sparingowego, a szczególne podziękowania dla kierownika drużyny KWP w Radomiu Waldemara Nowaka.

Drużyna Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego: Jerzy Kaniewski (ZW NSZZ P - kierownik drużyny), Piotr Borowiecki (OPP w Kielcach), Michał Cieślikiewicz (KMP w Kielcach), Łukasz Gondorowicz (KMP w Kielcach), Krzysztof Kmieć (KMP w Kielcach), Rafał Łęski (KMP w Kielcach), Michał Pietras (CBSP w Kielcach) i Sebastian Żołądek (KMP w Kielcach).