Ważna informacja dla pacjentów placówek PZU Zdrowie

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników, mając na uwadze rekomendacje Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, tryb pracy naszych placówek medycznych może ulegać zmianom.

 

Wizyty w centrach medycznych PZU Zdrowie

 

Aktualnie centra medyczne PZU Zdrowie pracują w dotychczasowych godzinach, jednak w uzasadnionych przypadkach lekarze mogą udzielać porad telefonicznie zamiast stacjonarnie. Prosimy o sprawdzanie informacji na stronie internetowej w celu potwierdzenia obowiązującego trybu pracy placówki.

 

Nie przychodź na wizytę do placówki medycznej, jeśli masz objawy infekcji dróg oddechowych i podejrzewasz zakażenie koronawirusem. Zadzwoń do najbliższej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej lub na specjalną infolinię PZU Zdrowie 22 505 11 88 – pomożemy Ci ustalić dalszy plan działania.

 

 

Stomatologia

 

Do 28 marca zostaje zawieszona planowana działalność gabinetów stomatologicznych w Centrach Medycznych PZU Zdrowie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Kontynuowane będzie leczenie pacjentów w uzasadnionych medycznie przypadkach. W razie konieczności pilnej pomocy stomatologicznej prosimy o kontakt z naszą infolinią stomatologiczną 798 000 000

 

Telekonsultacje

 

Zachęcamy do pozostania w najbliższym czasie w domu i skorzystania z opieki medycznej zdalnie. Sprawdź, jak to zrobić

 

.•    Jesteś umówiony na wizytę w placówce lub masz tam lekarza prowadzącego?
Skontaktuj się bezpośrednio z placówką i sprawdź możliwość teleporady z tym lekarzem. Jeśli Twój przypadek nie wymaga fizycznej obecności w placówce będziemy rekomendowali zdalną poradę lekarską.

 •    Posiadasz pakiet opieki medycznej PZU?
Wejdź na portal moje PZU i wybierz opcję konsultacji telemedycznej w formie czatu, wideo lub rozmowy telefonicznej. Przed konsultacją możesz dołączyć niezbędne dokumenty lub zdjęcia potrzebne do diagnozy.

 •    Nie masz pakietu medycznego, a potrzebujesz szybkiej konsultacji lekarskiej, również poza godzinami pracy placówek? 
Skorzystaj z Wirtualnej Przychodni PZU Zdrowie. Do Twojej dyspozycji są internista, pediatra, psycholog, położna oraz lekarze 20 specjalności. Wirtualna Przychodnia jest czynna także wieczorami, w nocy, w weekendy i święta.

 Dzięki konsultacjom telemedycznym możesz:
•    przedłużyć receptę na leki przyjmowane na stałe,
•    zamówić leki do wybranej apteki,
•    omówić wyniki badań,
•    uzyskać poradę medyczną dla siebie lub dziecka,
•    otrzymać zwolnienie lekarskie, w razie wskazań medycznych.

 

Opr. J.K.

 

2020-03-26

powrót »
^do góry

Copyright © 2014 Świętokrzyski Zarząd Wojewódzki
NSZZ Policjantów w Kielcach